Mydlandia.pl

Wszystko o kosmetykach i zdrowiu.

Lepsza sylwetka w 7 dni

Wyobraź sobie, że musisz świetnie wyglądać, aby przyciągnąć całą uwagę na największej imprezie roku. Zegar zaczął już tykać i masz 7 dni na przygotowanie się do dnia X. Jeśli możesz poświęcić 15 do 30 minut w ciągu najbliższych kilku dni, możesz być gotowy do działania.

Krok 1:

  1. Ćwiczenie: Zacznij od skakania, biegania i podciągania się, zawieszając się na drążku, aby się rozgrzać.
  2. Dwa etapy brzuszków lub przysiadów wzmacniających i ujędrniających mięśnie brzucha.
  3. Następnie wybierz wyciskanie na ławeczce płaskiej i ulotki z hantlami na całą klatkę piersiową, skupiając się głównie na wewnętrznej części klatki piersiowej, a następnie wykonaj 2 serie pompek.
  4. Pracuj nad swoim trapezem, aby wycisnąć mięśnie kołnierza i ramiona.
  5. W przypadku bicepsów ćwiczeniem, które należy wykonać, jest uginanie się ze sztangą na stojąco.
  6. Następnie możesz ćwiczyć na triceps z pojedynczym hantlem lub francuskim wyciskaniem i przedramionami.
  7. Skakanie będzie miało wpływ na nogi, w przeciwnym razie możesz wykonywać przysiady i plecy z wyciąganiem górnych części ciała.

Krok 2:

Diety są tak samo ważne jak ćwiczenia, ponieważ są najważniejszą częścią uzyskania pożądanego ciała. Dieta ma ogromne znaczenie również dla stanu skóry i cery, czy też paznokci – więcej o tym na www.stopy.pl. Musisz dobrze jeść, żeby dobrze wyglądać. Potrzebujesz białka i nie potrzebujesz tłuszczu. Stawiaj raczej na białko roślinne. Wegańskie produkty szybciej się trawią, zatem można ich zjeść dużo więcej, co da Ci przewagę w podaży białka, a z drugiej strony produkty te mają dużo błonnika, co ułatwi usuwanie tłuszczu. Trzymaj się z dala od śmieci i tłustych potraw. Nie każdy tłuszcz jest zły; jest zdrowy tłuszcz. Tłuszcz ten można znaleźć w orzechach i niektórych olejach. Miej dużo błonnika, takich jak warzywa liściaste, sałatki i produkty codziennego użytku.

Krok 3:

Jednak wyniki nie przyjdą łatwo i nie przyjdą bardzo szybko. Więc bądź oddany, zmotywowany i konsekwentny, i wykonaj wszystkie 3 kroki poprawnie, aby uzyskać pożądany rezultat.