Mydlandia.pl

Wszystko o kosmetykach i zdrowiu.

Co należy wiedzieć o teleradiologii?

Teleradiologia jest specjalistyczną metodą pracy opartą na przekazie obrazów z badań radiologicznych celem ich opisania bądź odbycia konsultacji w miejscu innym niż miejsce wykonania z wykorzystaniem technologii cyfrowych i systemów informatycznych. Usługi najwyższej jakości w tym zakresie świadczy Eurodiagnostic Polska.

Czym zajmuje się teleradiologia?

W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na diagnostykę obrazową zwiększa się, natomiast stacjonarne zasoby specjalistów nie są wystarczające. System teleradiologii przychodzi z pomocą, by zapewnić opiekę nad pacjentem na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki korzystaniu z tych usług możliwe jest otrzymanie zdalnego opisu badań radiologicznych przy wykorzystaniu systemu teleinformatycznego. W ten sposób placówki medyczne uzyskują stały dostęp do specjalistów radiologów, mają szansę na obniżenie kosztów i zachowanie ciągłości pracy. Klienci korzystający z usług Eurodiagnostic Polska mogą liczyć na zdalne opisy badań radiologicznych, całkowite bezpieczeństwo w kontekście przesyłania danych oraz sprawną komunikację dla zagwarantowania ochrony. Firma może zapewnić, że osoby wybierające ją będą w pełni usatysfakcjonowane.

Co można zyskać korzystając z usług Eurodiagnostic Polska?

Możliwość otrzymania zdalnego opisu badań niesie ze sobą wiele korzyści. Usługi teleradiologii oferowane przez Eurodiagnostic Polska gwarantują szeroki dostęp do specjalistów przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu. Klienci mogą liczyć na krótszy czas wymagany do uzyskania wyników. Dzięki zdalnym opisom badań radiologicznych można mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca. Wszystko to wpływa na elastyczność usługi. Firma posiada bogate doświadczenie na rynku oraz stosuje się do standardów zarządzania jakością ISO 9001:2015. Przeprowadzany jest też wewnętrzny audyt jakości. Klienci mogą spodziewać się opisów badań MR, TK i RTG do 3 dni roboczych, natomiast w trybie cito – do 2 godzin. Eurodiagnostic Polska wykorzystuje nowoczesny system informatyczny, który może zostać zintegrowany z programem klienta tak, by zlecenia i opisy były obsługiwane bezpośrednio z systemu klienta. Wdrożenie systemu u klienta przebiega bardzo szybko. Firma gwarantuje wysoką jakość opisów zapewnioną przez zespół doświadczonych lekarzy, dokumentację z podpisem elektronicznym, pomoc techniczną, a także stały kontakt z lekarzem radiologiem. Więcej informacji na temat usługi można znaleźć na stronie internetowej https://eurodiagnostic-polska.pl/.